Ubercart Google Merchant Integration (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Error
da: Fejl

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Authentication
da: Godkendelse

en: New
da: Ny

en: Authenticated
da: Registreret

en: Product Type
da: Produkttype
