Ubercart Google Merchant Integration (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Check
fi: Muu suoritus

en: Error
fi: Virhe

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: New
fi: Uusi

en: Cash
fi: Käteinen

en: Authenticated
fi: Todennettu
