Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Currency
ca: Moneda

en: Country
ca: País

en: Check
ca: Comprova

en: Not found
ca: No trobat

en: Products
ca: Productes

en: New
ca: Nou
