Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Currency
da: Valuta

en: Country
da: Land

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Products
da: Produkter

en: New
da: Ny

en: Product Type
da: Produkttype
