Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.0) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Currency
de: Währung

en: Country
de: Land

en: Check
de: Überprüfen

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Products
de: Produkte

en: New
de: Neu

en: Used
de: Verwendet

en: Brand
de: Marke

en: Cash
de: Kasse/Bank

en: Account ID
de: Konto-ID

en: Product Type
de: Produkttyp

en: Authentication successful
de: Authentifizierung erfolgreich

en: Product Name
de: Produktname

en: Product Description
de: Produktbeschreibung

en: Account Email
de: E-Mail-Adresse des Benutzers

en: Account Password
de: Kontopasswort
