Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Currency
fa: واحد پول

en: Country
fa: کشور

en: Check
fa: بررسی

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Products
fa: محصولات

en: New
fa: جدید

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: Visa
fa: ویزا

en: MasterCard
fa: مستر کارت
