Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Currency
gl: Divisa

en: Country
gl: País

en: Check
gl: Comprobar

en: Not found
gl: Non atopada

en: Products
gl: Produtos

en: New
gl: Novo
