Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Currency
it: Valuta

en: Country
it: Paese

en: Check
it: Assegno

en: Not found
it: Non trovato

en: Products
it: Prodotti

en: New
it: Nuovo
