Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Currency
lv: Valūta

en: Country
lv: Valsts

en: Check
lv: Pārbaude

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Discover
lv: Atklāt

en: Products
lv: Preces

en: New
lv: Jauns

en: Product Type
lv: Preces veids
