Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Currency
pl: Waluta

en: Country
pl: Państwo

en: Check
pl: Sprawdź

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Products
pl: Produkty

en: New
pl: Nowy

en: Used
pl: Wykorzystane

en: Brand
pl: Marka

en: Cash
pl: Gotówka
