Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Currency
ro: Monedă

en: Country
ro: Țară

en: Check
ro: Verifică

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Products
ro: Produse

en: New
ro: Nou
