Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Currency
sk: Mena

en: Country
sk: Krajina

en: Check
sk: Skontroluj

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Discover
sk: Objaviť

en: Products
sk: Produkty

en: Cash
sk: Hotovosť
