Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Currency
uk: Валюта

en: Country
uk: Країна

en: Check
uk: Перевірити

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Products
uk: Товари

en: New
uk: Нові

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Used
uk: Використано

en: Brand
uk: Фірма

en: Cash
uk: Готівка

en: Account ID
uk: Ідентифікатор рахунку

en: Product Type
uk: Тип товару

en: Authentication failure
uk: Помилка розпізнавання
