Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Country
vi: Quốc gia

en: Check
vi: Kiểm tra

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Products
vi: Sản phẩm

en: New
vi: Mới

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Used
vi: Dùng
