Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Check
he: בדיקה

en: Error
he: שגיאה

en: Not found
he: לא נמצא

en: Authentication
he: הזדהות

en: New
he: חדש

en: Used
he: בשימוש
