Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Check
id: Periksa

en: Error
id: Kesalahan

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Authentication
id: Autentikasi

en: New
id: Baru
