Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Used
kn: ಬಳಕೆಯಾದ

en: Authenticated
kn: ದೃಢೀಕರಿಸಲಾಗಿದೆ
