Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Check
ro: Verifică

en: Error
ro: Eroare

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Authentication
ro: Autentificare

en: New
ro: Nou

en: Developer Key
ro: Cheia dezvoltatorului
