Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Check
vi: Kiểm tra

en: Error
vi: Lỗi

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Authentication
vi: Xác thực

en: New
vi: Mới

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Used
vi: Dùng

en: Authenticated
vi: Xác thực
