Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Country
el: Χώρα

en: Check
el: Επιταγή

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Products
el: Προϊόντα

en: New
el: Δημιουργία

en: Cash
el: Μετρητά

en: MasterCard
el: Mastercard
