Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Currency
et: Valuuta

en: Country
et: Riik

en: Check
et: Kontrolli

en: Not found
et: Ei leitud

en: Products
et: Tooted

en: New
et: Uus
