Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Currency
fi: Valuutta

en: Country
fi: Maa

en: Check
fi: Muu suoritus

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Products
fi: Tuotteet

en: New
fi: Uusi

en: Brand
fi: Brändi

en: Cash
fi: Käteinen
