Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Currency
fr: Devise

en: Country
fr: Pays

en: Check
fr: Vérifier

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Products
fr: Produits

en: New
fr: Nouveau

en: Used
fr: Utilisé

en: Brand
fr: Marque

en: Cash
fr: Encaisser

en: Account ID
fr: Identifiant (ID) du compte

en: Product Type
fr: Type de produit
