Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Currency
hu: Pénznem

en: Country
hu: Ország

en: Check
hu: Csekk

en: Not found
hu: Nem található

en: Products
hu: Termékek

en: New
hu: Új

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Used
hu: Használatban

en: Brand
hu: Márka
