Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Currency
id: Mata uang

en: Country
id: Negara

en: Check
id: Periksa

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Products
id: Produk

en: New
id: Baru

en: Account Email
id: Akun Email

en: Account Password
id: Kata Sandi Akun
