Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Currency
ja: 通貨

en: Country
ja: 国

en: Check
ja: 小切手

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Discover
ja: ディスカバー

en: Products
ja: 商品

en: New
ja: 新

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Visa
ja: VISA

en: Account ID
ja: アカウント ID
