Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Currency
lt: Valiuta

en: Country
lt: Šalis

en: Check
lt: Čekis

en: Not found
lt: Nerasta

en: Products
lt: Prekės

en: New
lt: Naujas

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma
