Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Currency
oc: Devisa

en: Country
oc: País

en: Check
oc: Verificar

en: Not found
oc: Pas trobat

en: New
oc: Novèl
