Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Country
pt: País

en: Check
pt: Cheque

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Products
pt: Produtos

en: New
pt: Novo

en: Used
pt: Usado

en: Brand
pt: Marca

en: Cash
pt: Dinheiro

en: Account Email
pt: Email da criação de conta
