Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Currency
sv: Valuta

en: Country
sv: Land

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Products
sv: Varor

en: New
sv: Ny

en: Brand
sv: Bomärke
