Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Currency
tr: Para birimi

en: Country
tr: Ülke

en: Check
tr: Çek

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Products
tr: Ürünler

en: New
tr: Yeni

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Used
tr: Kullanılmış
