Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Error
ar: خطأ

en: Not found
ar: غير موجود

en: Authentication
ar: المصادقة

en: New
ar: جديد

en: Cash
ar: النقد
