Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Currency
cs: Měna

en: Country
cs: Země

en: Check
cs: Šek

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Products
cs: Produkty

en: New
cs: Nové

en: Used
cs: Použito

en: SimpleXML
cs: SimpleXML.
