Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Currency
es: Moneda

en: Country
es: País

en: Check
es: Comprobar

en: Not found
es: No encontrado

en: Products
es: Productos

en: New
es: Nuevo

en: Used
es: Usado

en: Brand
es: Marca

en: Account ID
es: ID de cuenta
