Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Country
is: Land

en: Check
is: Athuga

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Products
is: Vörur

en: New
is: Nýtt
