Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Currency
nl: Valuta

en: Country
nl: Land

en: Check
nl: Controleer

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Products
nl: Producten

en: New
nl: Nieuwe

en: Used
nl: Gebruikt

en: Brand
nl: Merk

en: Account ID
nl: Account-ID
