Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Currency
ru: Валюта

en: Country
ru: Страна

en: Check
ru: Квитанция

en: Not found
ru: Не найдено

en: Products
ru: Товары

en: New
ru: Новое

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Used
ru: Использовано

en: Brand
ru: Бренд

en: Product Type
ru: Тип товара

en: Product Name
ru: Название товара
