Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Error
sv: Fel

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Authentication
sv: Autentisering

en: New
sv: Ny

en: Authenticated
sv: Inloggad
