Ubercart Google Merchant Integration (6.x-2.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Country
th: ประเทศ

en: Check
th: เช็ค

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Products
th: รูปสินค้า

en: Brand
th: ตราสินค้า

en: Product Description
th: รายละเอียดสินค้า
