Ubercart Gestpay payment gateway (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: None
ca: Cap

en: English
ca: Anglès

en: Italian
ca: Italià

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Payment method title
ca: Títol del mètode de pagament

en: Order created through website.
ca: Comanda creada a través del lloc web.

en: Credit card
ca: Targeta de crèdit

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
ca: El client va fer servir una adreça de correu electrònic diferent durant el pagament: !email

en: Credit card on a secure server:
ca: Targeta de crèdit en un servidor segur:

en: Language preference
ca: Preferència de llengua
