Ubercart Gestpay payment gateway (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: None
hr: Nema

en: English
hr: Engleski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: Order complete
hr: Narudžba je zaključena
