Ubercart Gestpay payment gateway (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: None
lt: Joks

en: English
lt: Anglų

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Payment method title
lt: Mokėjimo būdo pavadinimas

en: Order review submit button text
lt: Užsakymo peržiūrėjimo mygtuko tekstas

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: Order created through website.
lt: Užsakymas sukurtas per svetainę

en: Order complete
lt: Užsakymas baigtas

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
lt: Klientas naudojosi skirtingais el. pašto adresais mokėjimo metu: !email

en: Click to complete checkout.
lt: Pirkimo užbaigimui spauskite.

en: Credit card on a secure server:
lt: Kredito kortelė saugiame serveryje:

en: Credit card/eCheck
lt: Kredito kortelė/eCheck

en: Select your payment type:
lt: Pasirinkite apmokėjimo tipą:

en: Online check
lt: Internetinis čekis

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
lt: Įjungti testavimo būsena, suteikia jums atlikti netikrus užsakymus testavimo tikslams.

en: Language preference
lt: Kalbos nuostatos

en: Show credit card icons beside the payment method title.
lt: Rodyti kredito kortelės ikoną šalia mokėjimo būdo pavadinimo.
