Ubercart Gestpay payment gateway (6.x-1.1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: None
nn: Ingen

en: English
nn: Engelsk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Submit Order
nn: Send bestilling

en: Order created through website.
nn: Bestilling gjort gjennom nettsida.

en: Order complete
nn: Bestillinga er ferdig

en: Credit card
nn: Kredittkort

en: Credit card on a secure server:
nn: Kredittkort på sikker tenar

en: Select your payment type:
nn: Vel betaling:

en: Language preference
nn: Føretrekt språk
