Ubercart Gestpay payment gateway (6.x-1.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Payment method title
th: ชื่อวิธีการชำระเงิน

en: Submit Order
th: ส่งรายการสั่งซื้อ

en: Order complete
th: การสั่งซื้อเสร็จเรียบร้อย

en: Credit card
th: บัตรเครดิต

en: Credit card/eCheck
th: บัตรเครดิต/eCheck

en: Select your payment type:
th: เลือกวิธีชำระเงิน:

en: Online check
th: เช็คออนไลน์

en: Language preference
th: ตั้งค่าส่วนตัวเกี่ยวกับภาษา
