Ubercart Gestpay payment gateway (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: None
uk: Немає

en: English
uk: Англійська

en: Italian
uk: Італійська

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Payment method title
uk: Назва способу оплати

en: Order review submit button text
uk: Текст на кнопці перегляду замовлення

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Order created through website.
uk: Замовлення подане з сайту.

en: Order complete
uk: Замовлення завершене

en: Credit card
uk: Кредитна картка

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
uk: Під час оплати клієнт використав іншу адресу електронної пошти: !email

en: Click to complete checkout.
uk: Клікніть для завершення оформлення.

en: Credit card on a secure server:
uk: Кредитна картка на захищений сервер:

en: Credit card/eCheck
uk: Кредитна картка/eCheck

en: Select your payment type:
uk: Оберіть тип оплати:

en: Online check
uk: Онлайн-перевірка

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
uk: Увімкнення демонстраційного режиму, що дозволяє виконати тестову обробку замовлень.

en: Language preference
uk: Мовні вподобання

en: Show credit card icons beside the payment method title.
uk: Показувати іконку кредитної карти збоку від назви методу платежу
