UC Gift Certificate (6.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Value
eo: Valoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: User
eo: Uzanto

en: Operation
eo: Operacio

en: The e-mail address %mail is not valid.
eo: La retpoŝtadreso %mail ne estas valida.

en: User account
eo: Uzanta konto
