UC Gift Certificate (6.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Value
ru: Значение

en: Cancel
ru: Отменить

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Add
ru: Добавить

en: User
ru: Пользователь

en: Amount
ru: Количество

en: Email format
ru: Формат письма

en: Order
ru: Порядок

en: Email Body
ru: Содержимое письма

en: Operation
ru: Операции

en: send
ru: послать

en: Product
ru: Товар

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: plain
ru: text

en: The e-mail address %mail is not valid.
ru: Адрес %mail введён неверно.

en: User account
ru: Вход в аккаунт

en: Gift Certificate
ru: Подарочный сертификат

en: List position
ru: Позиция в списке

en: Discount type
ru: Тип скидки

en: Discount settings
ru: Настройки скидок

en: Discounts
ru: Скидки

en: Line item
ru: Строка

en: Customer has entered a valid coupon code at checkout.
ru: Покупатель ввел правильный код купона для проверки

en: Apply a discount
ru: Использовать скидку

en: Apply a discount to a product
ru: Использовать скидку к продукту

en: Apply a discount to a line item
ru: Использовать скидку к строке

en: Multiply
ru: Умножение

en: Coupon code
ru: Код скидки
