UC Gift Certificate (6.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Value
te: విలువ

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Add
te: చేర్చు

en: User
te: వాడుకరి

en: Order
te: క్రమం

en: The e-mail address %mail is not valid.
te: %mail అన్న ఈ-మెయిలు చిరునామా సరైనది కాదు.

en: User account
te: వాడుకరి ఖాతా
