UC Gift Certificate (6.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ยอมรับ

en: Value
th: ค่า

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Name
th: ชื่อ

en: edit
th: แก้ไข

en: Add
th: เพิ่ม

en: User
th: ผู้ใช้

en: Operation
th: การดำเนินการ

en: The e-mail address %mail is not valid.
th: อีเมล %mail ไม่ถูกต้อง

en: User account
th: บัญชีผู้ใช้
