UC Gift Certificate (6.x-1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დასტური

en: Value
ka: ღირებულება

en: Name
ka: სახელი
